Dilan Polat’ın Ceketiyle Görüntülenen Şule, Savcılığa Koştu!

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kendileri kadar meşhur olan yardımcısı Şule de gündemi meşgul eden isimlerden biri.

Kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Polat çiftinin ardından gözler yardımcıları Şule’ye çevrildi. Şule için “Polat çiftinin kara kutusu” olduğu ileri sürüldü.

Hakkında herhangi bir yasal işlem yapılmaya Şule, çocuklara bakmak için Polatların evinde kalmaya devam etti.

Şule U., Polat çiftinin tutuklanmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Polat çiftinin çocukların yanında olduğunu açıkladı. Şule, yaptığı paylaşımda, “Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım. Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman buradaysam, en zor ağır günde de buradayım. Kendimi çocukların yanına bıraktım” şeklinde konuştu.

SAVCILIĞA KOŞTU

Ekol Haber’den Dilek Yaman’ın haberine göre; Şule U., geçen günlerde bir AVM’de görüntülendi. Maysa isimli bir TikTok hesabı, AVM’de gezdiği esnada mağazaların birinde Şule’yi gördüğünü söylediği bir video paylaştı. Görüntülenen genç kadının, Dilan Polat’a ait pahalı marka ceket giymişti. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler sonrası Şule U., savcılığa koştu.

DİLAN POLAT’IN CEKETİYLE GÖRÜNTÜLENDİĞİ İDDİA EDİLDİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan genç kadın, kıyafetin kendisine Dilan Polat tarafından verildiğini, Polat’ın eski kıyafetlerini kendisine kullanması için verdiğini ve ceketi izinsiz kullanmadığını belirtti. Şule U., kendisini gizlice videoya çeken sosyal medya kullanıcısının ise özel hayatını ihlal ettiğini, yayınlanan video sonrası cezaevindeki Dilan Polat’ın kıyafetlerini izinsiz giyiyormuş algısı yaratarak diğer kullanıcıların iftirasına maruz kalmasına neden olduğunu ifade etti. Genç kadının şikayeti sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir