NetWork Sonbahar-Kış Koleksiyonu Şıklık ve Konforu Bir Araya Getiriyor

NetWork, iş ve şehir hayatına dönüşü şıklık ve konforla karşılamak için sonbahar-kış koleksiyonunu sunuyor.

NetWork’ten yapılan açıklamaya göre, marka minimalist tasarımlarıyla şehir yaşamının enerjisini ve ikonik mimarisini yansıtan dinamik bir stil hazırladı.

Taş rengi ve kahve tonlarındaki takımlar ve elbiseler ofis ortamında şıklığından ödün vermeyen kadınların gözde parçalarından oluyor. Sonbaharın renklerinden oluşan gabardin ve deri pantolonlar, Network kadınının cesur ve özgüven dolu stilini yansıtıyor. Etekler; miniden midiye, özgürlükçü ve özgüveni yüksek bir ruh taşıyor. Ayrıca, beyazın sade güzelliğiyle öne çıkan gömlekler, sezonun en gözde parçalarından biri olarak dikkati çekiyor. NetWork, zamansız tasarımlar ise stile keskin bir çekicilik katarken, ofiste şık görünümlere imza atmayı sağlıyor.

NetWork’ün erkekler için şık ve modern formlardan oluşan taş rengi takımlar ve pantolonları bir araya getirdiği koleksiyon ofise dönüş stiline eşlik ediyor. Smart casual görünümleri benimseyen erkekler için ekrudan siyaha kadar birçok renk skalasında olan slim fit ve regular fit gömlekler, hem takımlara hem de gabardin pantolonlara hem de denim pantolonlara eşlik ediyor. Non-iron gömlekler ise ütü gerektirmeyen özellikleri ile şehrin hızlı temposunda hayatı kolaylaştırıyor. Lacivert ve kahve tonlarındaki süet ve deri tasarım ceketler, ofis ve şehir hayatına rahat ve stil sahibi katılmaya olanak tanıyor ve modern bir görünüm sunuyor.

Koleksiyon, ofis stilini tamamlayacak farklı form ve boyutlardaki çantaları, loafer ve babetleri veya daha casual görünümleri tercih edenler için geniş sneaker seçkisi de sunuyor.

Kaynak: AA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x